Kochani! Pomóżcie naszym Dzieciom! Dołączcie do akcji niepełnosprawnego kolarza Krzysztofa Jarzębskiego, który właśnie dla naszych Dzieci podejmuje kolejne mega wyzwanie. Pierwotnie miała to być akcja Budapeszt – Łódź w 48 godzin.  Ale z powodu pandemii trzeba było zmienić plany. No i będzie wyprawa! Wspaniała! 2000 km – 9 polskich miast – 9 dni. Wszystko dla naszych Dzieci! By pomóc w otoczeniu ich specjalistyczną opieką medyczną.

Pan Krzysztof Jarzębski jest niezwykłym sportowcem. W młodości zajmował się lekkoatletyką, startował w dziesięcioboju, był komandosem. W wyniku ciężkiej choroby nowotworowej przeszedł amputację nóg i dziś porusza się na wózku. Nie zmienił jednak podejścia do życia. Nadal kocha sport i podejmuje wyzwania. Nadal jest zawodnikiem ŁKS, a w mediach głośno jest o jego nowych rekordach i wyczynach. Na zwykłym wózku przejechał Dolinę Śmierci w USA, wciągając wózek na linie wszedł kamiennym szlakiem na Szrenicę, z obciążeniami pokonał schody Pałacu Kultury i Nauki, handbikem pokonał kilka tras liczonych w tysiącach kilometrów, docierając do Łodzi z europejskich stolic: Londynu, Paryża, Brukseli i ostatnio Rzymu. Teraz przyszedł czas na Budapeszt.

Uruchamiamy zbiórkę. Każdy może kibicować naszym Dzieciom. Każdy może wesprzeć akcję Pana Krzysztofa – razem z Nim przeliczać kilometry na pomoc medyczną dla Dzieci. Dlaczego? By kiedyś też mogły podejmować takie wyzwania. By mogły jeździć rowerami, by mogły zdobywać świat. Dziś musimy postawić na leczenie, na rehabilitację, na intensywne działania specjalistów. Trzeba systematycznie pracować, by Dzieci mogły być w przyszłości bardziej samodzielne i szczęśliwe.

Nawet niewielka kwota jest dla nas wsparciem. 10 zł za kilometr?

10 zł to 5 cewników, to paczka gazików jałowych, to mała tubka leku na odparzenia, to 500 ml płynu do dezynfekcji narzędzi logopedycznych.

Dołącz! Wpłać 10 zł – pokonaj z Panem Krzysztofem chociaż jeden kilometr!