Chcemy, by nasze Dzieci żyły pełnią życia. Chcemy dawać im możliwość spełniania marzeń, realizowania pasji, rozwijania zainteresowań. Robimy wszystko, by ich codzienność nie sprowadzała się do spraw związanych z leczeniem, szpitalami, rehabilitacją. Pragniemy dla nich szczęśliwego dzieciństwa – wypełnionego śmiechem i pasjami.

Nasze możliwości są ograniczone. Z Waszą pomocą będziemy mogli rozwinąć przed Dzieciakami kolorowy wachlarz możliwości. Nie oszukujmy się – pieniądze właśnie w takich momentach otwierają drzwi do świata przygód.

Niepełnosprawność dzieci stawia wymagania – we wszystkich dziedzinach naszego życia. Podnosi poprzeczkę wyzwań w sprawach, których otoczenie zdrowych dzieci zupełnie nie zauważa: konieczne są specjalistyczne sprzęty, dodatkowa opieka, transport.

Zwykłe wyjście na basen jest ogromnym wyzwaniem. Trzeba wziąć pod uwagę godziny zabiegów, zabrać odpowiedni sprzęt medyczny, specjalne pieluszki do pływania, zorganizować transport i opiekę medyczną. Trzeba to wszystko skoordynować, sfinansować. Bez tego – wyjście nie będzie możliwe…

Mamy wiele marzeń. Wiele planów. Chcemy, by Julcia mogła dalej tańczyć, by mogła jeździć z nami na rowerowe wyprawy, by Marcin grał na perkusji, by dzieci chodziły na basen i zajęcia z muzykoterapii, by mogły jeździć na wycieczki…  by żyły pełnią życia.

To wyjątkowa zbiórka – długofalowa. Nie oczekujemy, że cała kwota zbierze się od razu. Ale dajemy bardzo ważny sygnał o naszych potrzebach. Będziemy działać na miarę możliwości i środków. Krok po korku.

Jeśli macie pomysł na sponsora lub możliwość napisania projektu specjalnie dla nas – odezwijcie się.

 

10,00 zł   50,00 zł    200,00 zł    każda kwota ma znaczenie