Chcesz być dobrą Ciocią? Dobrym Wujkiem? Wiesz, co jest najważniejsze dla naszych Dzieci? Naprawdę najważniejsze…? To rehabilitacja. Codzienna praca z różnymi specjalistami, która rozwija, wzmacnia, pomaga pokonywać trudności i odnosić sukcesy…

Mamy wspaniałych specjalistów – zespół doświadczonych terapeutów, którzy intensywnie pracują z Dziećmi, indywidualnie dostosowują techniki i narzędzia do Ich potrzeb. Na co dzień pracują z Dziećmi: psycholog, fizjoterapeuta, logopeda i pedagodzy. Dodatkowo – w zależności od indywidualnych potrzeb i planu wparcia – finansujemy Dzieciom terapie poza Fundacją m.in. integrację sensoryczną i neurologiczną terapię odruchów. Koszty miesięcznej rehabilitacji przekraczają 7 tysięcy, to dla naszego budżetu ogromne obciążenie.

Sukcesy, które czasem mierzymy milimetrami… bo bardzo rzadko są to spektakularne efekty – medialne Everesty. Nasze Dzieci zdobywają swoje szczyty powolutku… ale za to – systematycznie, pracowicie, cierpliwie.

To dzięki tej pracy mogą robić w życiu więcej… mogą – pomimo ograniczeń – realizować swoje pasje i marzenia. Mogą tańczyć, jeździć na rowerze, samodzielnie wdrapać się na zjeżdżalnię, albo śpiewać. Gdyby nie rehabilitacja – byłyby u podnóża góry.

Zostań dobrą Ciocią, albo dobrym Wujkiem – pomóż naszym Dzieciom w zdobywaniu szczytów

20,00 zł   50,00 zł    120,00 zł    każda kwota ma znaczenie