Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,

nadchodzi moment, który zapewne na zawsze pozostanie w naszych sercach – chwila, gdy złożymy ślubowanie i wkroczymy na szlachetną ścieżkę wykonywania zawodu radcy prawnego. To będzie nie tylko nasz triumf, ale i początek wielkiej odpowiedzialności, jaką niesie ze sobą niesienie pomocy prawnej tym, którzy jej najbardziej potrzebują.

Dziś mamy wyjątkową okazję, by uczynić ten moment jeszcze bardziej znaczącym. Jako byli aplikanci i przyszli radcowie prawni z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi, pragniemy połączyć nasze siły i serca, by wspomóc dzieci chore i niepełnosprawne, które znalazły swój azyl w domu prowadzonym przez Fundację „Dom w Łodzi”.

„Dom w Łodzi” to miejsce pełne miłości i nadziei, gdzie opuszczone przez rodziców dzieci odnajdują schronienie, bezpieczeństwo i ciepło rodzinnego ogniska. Fundacja „Dom w Łodzi” to ostoja, która zapewnia im całodobową opiekę medyczną, rehabilitację oraz wsparcie, które daje im szansę na lepsze życie i – niejednokrotnie – podjęcie walki z chorobą.

Aby Fundacja mogła kontynuować swoją misję, potrzebne są środki finansowe. Każda złotówka przekazana Fundacji to krok w stronę lepszego jutra dla tych maluchów, które codziennie stawiają czoła swoim chorobom i przeciwnościom losu. Niestety, liczba dzieci potrzebujących pomocy rośnie, a każde z nich czeka na naszą pomoc, by móc godnie żyć i rozwijać się.

W dniu naszego święta, zjednoczmy się w tym szlachetnym celu. Zrezygnujmy z tradycyjnych kwiatów i podarunków dla członków Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi, a zamiast tego przeznaczmy te środki na wsparcie Fundacji „Dom w Łodzi”.

Niech nasz wyjątkowy dzień przyniesie radość nie tylko nam, ale przede wszystkim tym, którzy potrzebują naszej pomocy. Razem możemy sprawić, że ich świat stanie się jaśniejszy, pełen nadziei i miłości.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Michał i Marcel