15 lat temu… 31 sierpnia 2006 roku Ciocia Jola Bobińska założyła Fundację „Dom w Łodzi” i rok później – pierwszy w Polsce dom dziecka dla chorych i niepełnosprawnych dzieci. Dlaczego? Bo spotkała na swojej drodze porzuconego przez rodziców, ciężko chorego chłopca, którego domem przez pierwsze dwa lata życia był szpital… nie było innego miejsca, które mogłoby zająć się maluchem. Podobnych historii i dziecięcych dramatów było więcej… Ciocia Jola stworzyła Dom, który otocza opieką, daje miłość i niezbędne wsparcie medyczne…

 

Nie będzie hucznego balu.  Świętujemy każdego dnia, gdy widzimy uśmiech naszych Dzieci. Świętujemy, gdy widzimy poprawę, zmianę, gdy dziecko pokonuje swoje ograniczenia. Świętujemy, gdy udaje się nam w dziecięcym życiu stworzyć nową jakość, otworzyć nowe możliwości. Wszystkie siły i mobilizacja nakierowane są na wspieranie Dzieci. To One są tu najważniejsze.

Bądź z nami. Dzięki Tobie możemy więcej, budujemy siłę i poczucie bezpieczeństwa. Bo Twoje wsparcie to stabilizacja Domu. To pewność, że nic się nie zmieni – ani jutro, ani za tydzień. Że życie Dzieci będzie płynąć swoim niezakłóconym rytmem.

Fundacyjna rodzina to specjaliści, pielęgniarki, terapeuci. To ludzie o wielkich sercach, którzy każdego wspierają, pomagają, mobilizują, dopingują.

Wspierając nas stajesz się częścią tej rodziny. Masz moc i sprawiasz, że dzięki Tobie każdy dzień przynosi coś nowego. Nową szansę i nadzieję.