Kochani! Razem możemy dokonać wspaniałych rzeczy. Możemy wesprzeć ciężko chore i niepełnosprawne Dzieci – możemy zafundować im leczenie i rehabilitację, by mogły rozwijać się i pokonywać swoje trudności. Sprawa jest łatwa. Ty „robisz kilometry” – dzieci dostają wsparcie. Możesz iść z kijami, jechać rowerem, hulajnogą, możesz biec albo po prostu spacerować. Oczywiście – trzeba też wpłacić jakiś grosik… i uwaga!!! Uwaga!!! Fundacja Hyperion, współpracująca z firmą Howden Donoria, dopłaci drugie tyle!! Jest więc się o co starać!

Im więcej nas będzie tym więcej zbierzemy i wyższa będzie dotacja! Zbiórka trwa do końca akcji, czyli do 27 września. Do tego dnia można też kręcić kilometry, rejestrując się w klubie Razem do celu w aplikacji: https://www.strava.com/clubs/736455

Każde wsparcie ma znaczenie. Ta zbiórka jest założona tylko dla nas – tylko dla naszej akcji. Będziemy mogli od razu widzieć efektu. Mamy nadzieję, że uda się zebrać dużo pieniędzy… bo potrzeby dzieci są ogromne.

Czy znacie Dom prowadzony przez Fundację „Dom w Łodzi” to dom dziecka dla chorych i niepełnosprawnych dzieci. To Dom dla dzieciaków, które nie mają swoich najbliższych, a cierpią na bardzo ciężkie schorzenia i niepełnosprawności. To dzieci, które nie są samodzielne, których codzienny rytm wyznaczają zabiegi, terapie, wizyty lekarskie. To dzieci, które są pod opieką wielu specjalistów z całej Polski, bo ich schorzenia daleko wykraczają poza możliwości lekarza rodzinnego. Dom działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. To Dom dzieci… tu spędzają weekendy i święta. Fundacyjna rodzina jest ich rodziną. Poza Ciociami i Wujkami nie mają nikogo.

no… teraz mają nas. W nas nadzieja. Dlatego ruszamy!