Kochani… to wyjątkowa zbiórka. Odwracamy kieliszki 9 września – w światowym dniu FAS, by odwrócić los dzieci – mówić NIE PIJ W CIĄŻY.

Ale też – możemy mieć realny wpływ na życie dzieci, które urodziły się z płodowym zespołem alkoholowym. Możemy wesprzeć ich leczenie i rehabilitację.

Wpłacając na tą zbiórkę kibicujesz wyjątkowym Dzieciom – mieszkańcom Domu Dziecka dla Dzieci Chorych Fundacji „Dom w Łodzi”

Dzieci z FAS jest kilkoro. Każde ma swoje dodatkowe problemy i schorzenia sprzężone. Każde ma indywidualny plan leczenia i terapii. Największym wyzwaniem jest opłacenie zajęć terapii sensorycznej i neurotaktylnej, które stymulują układ nerwowy.

Koszt jednorazowych zajęć to 90 i 120 zł.

Każde z 5-ciorga Dzieci ma 2 godziny tygodniowo tych zajęć. Kwota robi się astronomiczna.

Każda wpłata ma znaczenie. Każda złotówka daje szansę.

Bardzo liczymy na kocią społeczność. Wiemy, że macie wielkie serca i gotowość do pomagania.

W tej zbiórce nie chcemy podawać imion Dzieci, żeby ich nie stygmatyzować, nie przypinać łatki dziecka z FAS.  Ale – zapraszamy na nasz profil – zobaczcie, jak korzystają z każdego wsparcia, jak wspaniale się rozwijają i pokonują swoje ograniczenia. Chwalimy się sukcesami, opowiadamy z dumą o nowych umiejętnościach.

Bądźcie z nami… niech kociaki budują z nami rodzinę fundacyjną 😉

ps. na zdjęciu oczywiście Rambutan_the_cat, czyli pierwszy kot celebryta, który zakochał się w fundacyjnych Dzieciakach ❤️