Nasz Wujek Damian! Człowiek tysiąca pomysłów… postanowił wdrapać się na najwyższe szczyty wszystkich polskich pasm górskich. Jak podejmować wyzwanie dla Dzieci – to królewskie! Dołączył do niego Kamil… możemy powiedzieć – nasz Człowiek. I razem zdobędą Koronę Gór Polski w 2 tygodnie. Jak? Tego nie wiemy… ale wiemy, że będzie ich niosła miłość do naszych Dzieci.

Wujek Damian jest w naszej fundacyjnej rodzinie koordynatorem wolontariatu. To On wita nowych przyjaciół i sprawia, że ich chęci, zdolności i możliwości łączą się z naszymi potrzebami. Razem stanowimy cudowną ekipę, która może przenosić góry!

Wujek Kamil – to nasz niezastąpiony Wolontariusz. Taki człowiek, o którym się mówi: „do tańca i do różańca”. Jak trzeba – wymieni rury, zaradzi na cieknący kran, zawiezie Dziecko do przedszkola, pojedzie na rower do parku, a jak trzeba – przytuli i otrze łzy. Gdy usłyszał o pomyśle Damiana – zaproponował, by poszli razem. Bo góry to Jego drugi dom.

Wyzwanie przed nimi wyjątkowe. Chcą zdobyć 28 szczytów w 14 dni. Nie wiemy, jak to zrobią… ale wiemy, że mają świetną motywację… znają nasze Dzieci tak dobrze… towarzyszą im w codziennych zmaganiach, widzą wysiłek, jakim okupiony jest każdy nowy krok… To najlepszy mobilizator i inspiracja. Dadzą radę.

Jeśli prócz finansowego wsparcia masz ochotę dołączyć do naszej fundacyjnej paczki – pisz śmiało: wolontariat@domwlodzi.org