Kochani  !!!

Nasze super Ciocie – Kamila i Beatka wraz ze swoimi Mężami po raz kolejny zapraszają na charytatywne party, które wspiera nasze Dzieci! Cieszymy się bardzo!!! Bo to cudowne połączenie radości i świętowania z pomaganiem!

Wiemy, że bawić się będziecie 4 lutego od godz. 19.30 w niezwykłym miejscu – na ostatnim piętrze biurowca Hi Piotrkowska.  Widok z okna będzie prawie taki ja na graficzce obok  😉  

„Wejściówka” jest darowizną na rzecz naszych Dzieci. Od lat wspieracie ich rozwój, rehabilitację i różne małe frajdy. Mamy nadzieję pojechać na wakacyjny turnus rehabilitacyjny. W ubiegłym roku koszt wyjazdu letniego zamknął się kwotą 91 tys. zł. Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą uda się spełnić wakacyjne marzenie Dzieci.

Organizatorki proponują kwotę 270 zł za osobę – jako minimalną wpłatę. Cegiełkę można uiścić przy wejściu lub tutaj – na tą specjalną zbiórkę.

Podczas imprezy odbędą się, jak zawsze, licytacje mega fantów na rzecz Dzieciaków. Sygnalizujemy, że w tym roku mamy  m.in. piękne obrazy, jubileuszową płytę zespołu Rezerwat z autografami muzyków oraz koszulkę FC Barcelona z podpisem Roberta Lewandowskiego!

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy wspaniałej zabawy! I cudownego całego Nowego Roku!