Kochani!

Jesteście z nami od zawsze… Grono wspaniałych Ludzi złączonych osobą naszej Cioci Ivetty… Pamiętacie o naszych Dzieciach i sprawiacie, że mają szansę na rozwój i uśmiech.

Liczymy na Was także w tym roku

U nas dużo zmian. Ten rok był burzliwy… wydarzyło się dużo dobrego i wspaniałego, ale też – trudnego.

Z wieści wspaniałych – nasza Kruszynka znalazła swój kochający Dom. Zamieszkała w Teksasie, gdzie ma ogrom miłości, radość i rodzinne ciepło.

Jej pokoik w naszym fundacyjnym Domu zajął Wiktorek… Mały, cudowny blondynek z cudnymi loczkami, ciekawskim uśmiechem i błyskiem w oku. I niestety… z ogromnymi problemami zdrowotnymi.

Gdy wprowadził się do nas – miał tylko jedną torbę z ubrankami, a cały ogromny bagaż stanowiły leki, środki medyczne i sprzęty, których używa na co dzień. Dziś, gdy piszemy te słowa – Wiktorek jest w szpitalu, bo bardzo ze względu na bardzo słabą odporność – drobne przeziębienie przeradza się w stan zagrożenia życia.

Jesteśmy na początku wspólnej drogi. Poznajemy się wzajemnie. Nasze Ciocie i Wujkowie szkolą się w obsłudze wiktorkowego sprzętu medycznego, byśmy wszyscy potrafili zareagować w razie potrzeby. Robimy potrzebne badania i konsultujemy wyniki z lekarzami, z którymi współpracujemy.

Wasze świąteczne wsparcie chcemy zadedykować właśnie Wiktorkowi – byśmy mogli zapewnić Mu odpowiednią pomoc, by miał wszystko, czego potrzebuje – czy będzie to sprzęt medyczny i leki, nowe ubranka, terapia i wsparcie specjalistów, czy paliwo na dojazd do szpitala.

Każda złotówka wpłacona na zbiórkę to szansa i nadzieja. To budowanie poczucia bezpieczeństwa i poczucia własnej wartości… bo tu też mamy bardzo dużo do zrobienia.

Dziękujemy z całego serca! I życzymy Wesołych Świąt!

Cudownie, że jesteście z nami ❤️