Drodzy Przyjaciele,

zbliżają się Święta Bożego Narodzenia – czas dzielenia się dobrem, wyciągania pomocnej dłoni.

Już tradycyjnie, jako łódzcy mecenasi – radcowie prawni, pragniemy wspólnie cieszyć się świąteczną atmosferą i wesprzeć wyjątkowy Dom – dom dla dzieci chorych i niepełnosprawnych,  prowadzony przez Fundację „Dom w Łodzi”. Jest to miejsce, w którym ciężko chore i porzucone przez rodziców dzieci mają zapewnioną całodobową opiekę medyczną i codzienną rehabilitację. Fundacja, dzięki wsparciu Darczyńców, tworzy miejsce, w którym dzieci mogą czuć się kochane i bezpieczne, pokonywać swoje trudności, rozwijać pasje i spełniać marzenia.

Poddajmy się magii świątecznego nastroju i pomóżmy w sfinansowaniu codziennych posiłków dla Dzieci. Nastały trudne czasy, które szczególnie dotknęły najbardziej potrzebujących. Koszt dziennego wyżywienia Podopiecznych Fundacji oscyluje między 250 zł, a 300 zł – w zależności od apetytu i kulinarnych marzeń fundacyjnych Szkrabów.

Tworzymy wyjątkową społeczność i razem mamy wielką moc. Możemy sprawić, że w fundacyjnym Domu nigdy nie zabraknie dokładki ulubionego dania.

Każda wpłata ma znaczenie. To najlepszy prezent świąteczny, jaki możemy sprawić.

Z ciepłymi świątecznym życzeniami,

Dziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi

Robert Czapnik