Kochani, nasza Jula potrzebuje wsparcia. Choć mieszka już w swoim nowym domu, z nową Mamą… ciągle jesteśmy w kontakcie i staramy się Ją wspierać. Przyszedł czas, że pomoc jest bardzo potrzebna. Bo szansą dla Julci są zabiegi terapeutyczne, które będą stymulowały jej mięśnie i nerwy.

Jula cały czas jest pod opieką specjalistów. Szansą dla Niej może być terapia Castillo Moralesa wzbogacona o elektrostymulację Vitalstim. To stymulacja nerwowo-mięśniowa, która pozwala na połączenie reedukacji mięśni, ćwiczeń połykania i stymulacji czuciowej. By zabiegi miały sens trzeba je przeprowadzić w konkretnych sekwencjach. Na początek – koniecznych jest 10 zabiegów. Jeśli reakcja organizmu będzie pozytywna – przyjdzie czas na kolejne.

Każdy zabieg to 170 zł. Więc na początek musimy zebrać 1700 zł. Bardzo liczymy na Waszą pomoc!

Pamiętacie Julę?

To niezwykła Dziewczynka, która mieszkała z nami kilkanaście lat. Dziewczynka, która mimo ogromnego bagażu trudnych doświadczeń i wielu schorzeń – jest pełna energii i apetytu na szczęśliwe życie.

Każdy zabieg, każda operacja, każda godzina rehabilitacji – to dla Julii krok do przodu. Każdy mały sukces medyczny jest szansą na większą normalność.

Jeśli nie poznaliście Jej wcześniej, tutaj możecie poznać Jej wzruszającą historię:

Jula ma swój dom…