Helou! Helou! Urodzinowe buziaki lecą do naszego Bartoliniego! To pierwsze dwucyfrowe urodziny!!!

Nasz Jubilat kończy właśnie 10 lat!

Mija 10 lat życia pełnego przygód ale i ciężkiej, systematycznej pracy. Dzięki rehabilitacji, zabiegom, operacjom i codziennemu wsparciu ze strony różnych specjalistów – nasz Jubilat ma dużo nowych możliwości!

Mówimy o tym często – przypominamy diagnozę z którą do nas trafił: miał nawet nie siadać, nie mówiąc już o samodzielnym poruszaniu się. A dziś? Bartuś chodzi ze swoim balkonikiem, jest w stanie wejść po schodach trzymając się poręczy. Nadal nie jest w stanie chodzić, czy stać samodzielnie – ale z pomocą i podparciem asystenta jest w stanie przejść spory odcinek!

A ostatnio – Bartolini komunikuje się z nami! Od 2 lat intensywnie wprowadzamy komunikację alternatywną, by dać Mu możliwość „rozmowy”. Dzięki gestom i piktogramom wiemy na co nasz cudny Jubilat ma ochotę, czego potrzebuje.

Dlatego właśnie – śpiewając sto lat – zakładamy urodzinową zbiórkę. Bo dzięki finansowemu wsparciu dajemy Bartusiowi znacznie więcej niż pluszowego misia, czy czekoladkę… dajemy Mu nowe możliwości, pokonanie ograniczeń i większą samodzielność.

Każda kwota ma znaczenie 😉