FAS to dramat. Płodowy zespół alkoholowy to cały szereg zmian, ograniczeń, uszkodzeń, które zaszły na skutek działania alkoholu w życiu płodowym. To nie jest choroba… bo nie można jej wyleczyć. Można natomiast wspierać, mobilizować i prowadzić indywidualnie nakierowane terapie, które pomogą pokonywać trudności.

Pod naszą opieką są Dzieci z FAS. Każde jest inne, bo uszkodzenia dotknęły różnych organów, w różnym stopniu. Dlatego nasze działania są bardzo indywidualne. Z każdym z naszych Dzieci pracujemy osobno – wspierając te obszary, które tego potrzebują.

Nie wszystko jesteśmy w stanie zrobić sami. Dzieci z FAS potrzebują pomocy specjalistów z różnych dziecin i wszechstronnej terapii. Dlatego chodzą na terapie wygaszające odruchy, na zajęcia integracji sensorycznej. Wszystkie spotkania są odpłatne. Kosztują od 70 do 100 zł w zależności od rodzaju sesji. A każde z dzieci ma przynajmniej jedną sesję w tygodniu…

By zapewnić Dzieciom lepsze życie, większą samodzielność i raczenie sobie z ograniczeniami… prosimy Cię o wsparcie. Każda złotówka to krok w dobrą stronę.

Bądź z nami.