Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło, że dzięki przychylności i otwartości samorządu Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi możemy zwrócić się do Państwa z prośbą o wsparcie w finansowaniu edukacji naszych Dzieci.
Jako grupa zawodowa tworząca elity kraju wiecie, że edukacja jest podstawą, gwarancją sukcesu w dorosłym, samodzielnym życiu.
Nasze Dzieci – podopieczni domu dziecka dla dzieci chorych – od pierwszych dni borykają się z wieloma trudnościami. Z całych sił staramy się Je wspierać, otaczamy opieką specjalistów, pilotujemy proces leczenia… a także – dbamy o edukację – dostosowaną do możliwości intelektualnych Dzieci.
Nasze Dzieci wymagają indywidualnego, specjalistycznego podejścia i dodatkowego wsparcia. Chcąc zapewnić im odpowiednią opiekę edukacyjną – szukamy sposobów na sfinansowanie czesnego w wyjątkowym przedszkolu i dodatkowych zajęć wspierających proces uczenia.

Bardzo liczymy na Państwa wsparcie. Każda wpłata to szansa na lepszy start w przyszłość. 

 

Na co konkretnie zbieramy?

 

Przedszkole dla Gabrysia

Potrzebujemy pomocy w zapewnieniu opieki przedszkolnej naszemu Gabrysiowi, To bardzo ważny dla Niego rok – ostatni rok przedszkola. Chłopiec ze względu na swoje niepełnosprawności ma szczególne potrzeby – boryka się z uszkodzeniami układu nerwowego, które sprawiają, że potrzebuje indywidualnej opieki pedagogów. Znaleźliśmy wspaniałe przedszkole, które jest w stanie otoczyć Go opieką odpowiednich specjalistów. To niestety przedszkole płatne.
Koszt czesnego oraz wyżywienia to 6 tys. zł.

Wsparcie nauki naszej nastolatki

Nasza nastolatka rozpoczęła właśnie szóstą klasę. Doszły nowe przedmioty i dodatkowe obowiązki szkolne. Chcemy zapewnić Jej możliwość uczęszczania na zajęcia wspierające naukę – w ubiegłym roku warsztaty okazały się bardzo skuteczne i wszyscy wiedzieliśmy pozytywne efekty. 
Roczny koszt takiego kursu to 2.500 zł.

Jeśli uda się zebrać więcej środków – zostaną przeznaczone na projekt komunikacji alternatywnej dla Julianki i Bartusia…