Wujek Damian podjął kolejne wyzwanie. Ruszył w podróż w milczeniu, by pomóc finansować projekt komunikacji alternatywnej dla Julianki i Bartka. Przejdzie 800 km. Z Helu aż na Rysy!

Każda wpłata na zbiórkę to powód do radości i doping na trasie. Dołącz do wyzwania i pomóż opłacić zajęcia z komunikacji alternatywnej, by nasze Dzieci mogły porozumiewać się ze światem.

Każda kwota ma znaczenie. Za każdą dziękujemy! Relacje z podróży Damiana znajdziesz w naszych mediach społecznościowych i na grupie na facebooku: Idę w milczeniu dla Julianki i Bartusia:

https://www.facebook.com/groups/509053630571720

 

Uwaga! cudowne wieści! Dołączają do nas pływacy!!! Jest akcja 800 basenów dla Fundacji „Dom w Łodzi” juhuuu!!!
To pomysł naszego Przyjaciela FIlipa Wypycha – pływaka, Olimipiczyka z Rio de Janeiro, trenera naszego Gabrysia. Poruszony wyprawą Damiana zorganizował spontaniczną akcję! Damian idzie 800 km, Oni przepłyną 800 basenów!
Do akcji dołączyła Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej, która udostępniła basen. Każdy uczestnik akcji wpłaca na zbiórkę i nagłaśnia problem.
Do udziału zgłosili się zapaleni pływacy, trenerzy, triatloniści, dzieci ze szkoły pływackiej „Feel the Water” prowadzonej przez Filipa Wypycha.
Dziękujemy za taki doping!